Onze kernwaarden

Samenwerken

It’s always better when we’re together! De kracht van samenwerken daar gaan wij voor!

Afspraak is afspraak

We komen na wat wij beloofd hebben. Andersom verwachten wij dat natuurlijk ook.

Nuchter

Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg. Wij praten niet met moeilijke woorden, stropen de mouwen op en leveren gewoon goed werk.

Over Scouting Talent

Voor talenten

Onze visie is werkgeluk creëren voor zoveel mogelijk talenten! Wij zijn van mening: wie op de juiste plek zit, haalt meer uit zichzelf, is productiever en gelukkiger. Zo ontstaat de beste chemie en relatie tussen werknemer en werkgever. Met onze persoonlijke aanpak ga jij ervaren hoe mooi verandering van werk kan zijn. Dit doen we met een no-nonsense houding, waarbij wij gewoon “je” zeggen. Wij spreken dezelfde taal, begrijpen elkaar, dat is wèl zo prettig vinden wij.

Voor opdrachtgevers

Wij helpen groeiambities te realiseren en opdrachtgevers in personeelsbehoefte te voorzien. Het samenbrengen van talent en werk geeft ons energie en maakt ons gelukkig! Naast de corebusiness, het invullen van vacatures, zijn wij een sparringpartner op gebied van HR.